David Hrňa | PVC obklady a ploty
15915
page,page-id-15915,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

PVC obklady a ploty

Plastové obklady – plastové palubky

Plastové obklady plastové palubky z PVC jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů, podhledů apod. Plastové obklady se dají použít buď samostatně, nebo spolu s izolačním materiálem k zateplení objektů. Jedná se vlastně o plastové palubky, které se aplikují na plochu systémem péro – drážka. Dodržováním technologie výroby dosahujeme větší pevnosti našich plastových palubek.

Plastové obklady Brick styl a Stone styl jsou vyrobeny z polypropylenu a slouží k obkladu podezdívek nebo i celých fasád domů. Mezi výhody těchto imitací přírodních materiálů patří rychlá a snadná montáž, možnost zateplení domu pod obkladem a příznivá cena.

Palubky s folií

plastové palubky folie HS(1)

Palubky probarvené

plastové palubky probarvené HS(1)

Obklad BRICK styl

BRICK styl HS

Obklad STONE styl

STONE styl HS

Plastové ploty

Výhody plastových plotů

Plastové ploty jsou tvarově stálé.
Plastové ploty jsou odolné vůči UV záření.
Plastové ploty jsou variabilní (lze dobře kombinovat jednotlivé plotové prvky a komponenty).
Plastové ploty jsou odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám.

Mezi mnoha druhy plastových plotů najdeme jak ty, které plní spíše estetickou funkci, tak i ty, které Vás svojí pevností překvapí. Jednotlivá pole plotu mohou mít tvar rovný, konvexní nebo konkávní. Taktéž jednolivé latě mohou být zakončeny rovnou plochou nebo obloučkem.

Zlatý dub Audience – Folie Renolit

zlatydub