David Hrňa | Výklopná garážová vrata
15825
page,page-id-15825,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Výklopná garážová vrata

Kvalita a vysoce jakostní zpracování

Kvalita se nepotřebuje skrývat: Proto mají všechna výklopná vrata firmy Novoferm pečeť kvality Novoferm. Systémy výklopných vrat firmy Novoferm se vyznačují vysoce jakostními materiály, prvotřídíním zpracováním a vzájemně optimalizovanými komponenty Made in Germany! Všechna vrata a pohony firmy Novoferm jsou vyrobeny podle systému řízení kvality DIN ISO 9001 a splňují vysoké požadavky na bezpečnost evropské výrobkové normy pro vrata DIN EN 13241-1.

vyklopna-vrata-1

Výklopná garážová vrata ocelová

Promyšlené až do detailu

1. Chrání osoby: Vrata, která se hlídají sama – Systém výklopných vrat Novoferm je vybaven samočinnou vypínací automatikou. Jakmile vrata při zavírání zaznamená překážku, úplně jedno, jestli je to věc nebo člověk, zastaví se a otevřou ihned při nepatrném odporu.

2. Chrání majetek: Příkladná ochrana proti vloupání – Automatický systém výklopných vrat Novoferm chrání navíc Váš majetek pomocí tříbodového uzamykání na principu trezoru: obostranné uzamykání díky masivním čepům v zárubni, dodatečné uzamykaní samosvorností pohonnu na horní straně křídla vrat.

3. Komfortní otevírání a zavírání – Speciálně konstruovaná ložiska ramen pák umožňuje snadné otevírání a uzavírání Vašich vrat – pohodlně rukou nebo ještě pohodlněji pomocí elektrického proudu.

4. Maximální funkční bezpečnost – Silné vícenásobné svazky tažných pružin zajišťují „lehounce snadný“ uživatelský komfortpři maximální bezpečnosti: I kdyby skutečně praskla pružina, nemohla by odletět, protože je nahoře i dole pevně zašroubovaná. navíc by ostatní pružiny vrata pevně podržely.

5. Další ochrana před hmotnými škodami – Horizontální uzamykání nezávislé na podlaze s masivními čepy v postranních zárubních je chráněné proti manipulaci, protože se k němu nelze zvenku dostat.

405_kridlovky

Automatický systém výklopných vrat s pohonem Novomatic 312: Krátký přehled výhod :

 • 3-bodové zamykání – stejně jako trezory jsou jištěná i vrata Novoferm.
 • Bezpečnost při manipulaci. Zamykání nezávislé na podlaze, tudíž již žádné poruchy funkčnosti kvůli nečitost.
 • Nenákladná montáž. Žádné vrtání a žádné hmoždinky do nadpraží a stropů.
 • Kompletní nabídka skládající se z vrat, pohonu a dálkového ovladače.
 • Pohon je vybaven LED diodovým osvětlením s intenzitou denního světla, které je při stejném příkonu 13krát jasnější než obyčejná žárovka.
 • Sériové nouzové odblokování pro garáže bez druhého vchodu.

Výklopná garážová vrata dřevěná

Co by mohlo být vhodnější než zdokonalit venkovský dům stejným provedením garážových vrat? Exkluzivní výklopná vrata Novoferm s výplní masivního dřeva chtějí zdůraznit právě tento moment: vrata, která ladí s Vašimi kabřincovými cihlami, dřevěnými okny a dřevěným štítem. Jejich jedinečná, přírodně vytvořená struktura prvotřídní řemeslné zpracování, jakož i pět různých variant modelů, podtrhnou charakter Vašeho domu a zajistí Vám každodenní propojení s přírodou.

vyklopky-d-ev-ne2
nordicky-smrk

Přirozená struktura dřeva
Vrata Novoferm z dřevěného masivu se vyrábějí pouze z pečlivě vybíraného dřeva severského smrku, které pochází z kontrolovaných lesních porostů. Severský smrk je pro svoji světlou barvu a pro svůj převážně rovný průběh vláken  oblíben ve stavebnictví a pri výrobě nábytku. Typická točivost dřeva dělá z každých vrat unikát!

Krátký přehled:

 • výplň z masivu nordického smrku
 • tovární bezbarvý nátěr na ochranu proti škůdcům a proti tzv. modrání dřeva. Finální úprava vrat a jejich nátěr je záležitosti odběratele, přičemž je nutno dbát pokynů výrobce a sekce do 1 týdne od data dodávky vrat a nechat ošetřit u odborné firmy.
 • tichý chod pomocí umělohmotných kladek a umělohmotných lišt v blokové zárubni
 • vysoká odolnost proti zkrutu díky souvisle svařených dutých rámových profilů s příčným vyztužením
 • snadná obsluha a nejvyšší možná bezpečnost díky stabilního třínasobného pružinového svazku

 

Důležitá poznámka:
Nátěr proveďte bezprostředně po dodání vrat vrat před montáží, který chrání vrata před působením povětrnostních vlivů, vlhkostí a UV zářením.